• Alle
  • Aktive forfattere
  • Fagfeller
  • Redaksjon
  • Ann-Elene Jensen

    Rolle: Praksisfagfelle

    Tittel: Fagleder
    Epost: ann-elene.jensen@tromso.kommune.no
    Tilhørighet: Tromsø kommune - PPT
    Sted: Tromsø

  • Bente Storm Haugland

    Rolle: Forfatter/Fagfelle

    Tittel: Førsteamanuensis
    Epost: Bente.Haugland@uib.no
    Tlf: 97 58 23 17
    Tilhørighet: Det psykologiske fakultet, UiB
    Sted: Bergen

  • Bjørn Helge Handegård

    Rolle: Forfatter/Fagfelle

    Tittel: Førstelektor
    Epost: bjorn.helge.handegaard@uit.no
    Tlf: 776 45851
    Tilhørighet: RKBU Nord - UiT
    Sted: Tromsø

  • Britta-Karin Strømholt

    Rolle: Praksisfagfelle

    Tittel: Fagleder
    Epost: britta.stromholt@narvik.kommune.no
    Tilhørighet: Narvik kommune - Barnevern
    Sted: Narvik

  • Camilla Lauritzen

    Rolle: Forfatter/Fagfelle

    Tittel: Professor
    Epost: camilla.lauritzen@uit.no
    Tlf: 776 45871
    Tilhørighet: RKBU Nord - UiT
    Sted: Tromsø

  • Charlotte Reedtz

    Rolle: Sjefsredaktør/Forfatter/Fagfelle

    Tittel: Professor
    Epost: charlotte.reedtz@uit.no
    Tlf: 776 45866
    Tilhørighet: RKBU Nord - UiT
    Sted: Tromsø

  • Erling Rognli

    Rolle: Forfatter/Fagfelle

    Tittel: Psykologspesialist
    Epost: erling.rognli@ahus.no
    Tilhørighet: BUP - Akershus universitetssykehus
    Sted: Oslo

  • Filip Drozd

    Rolle: Forfatter/Fagfelle

    Tittel: Forsker
    Epost: filip.drozd@r-bup.no
    Tlf: 975 16 188
    Tilhørighet: RBUP Øst og Sør
    Sted: Oslo

  • Frode Adolfsen

    Rolle: Forfatter

    Tittel: Førsteamanuensis
    Epost: frode.adolfsen@uit.no
    Tlf: 77645878
    Tilhørighet: RKBU Nord - UiT
    Sted: Tromsø

  • Gro Janne H. Wergeland

    Rolle: Forfatter/Fagfelle

    Tittel: Førsteamanuensis
    Epost: gjwergeland@gmail.com
    Tilhørighet: Institutt for klinisk medisin, UiB & Klinikk psykisk helsevern for barn og unge, Helse Bergen
    Sted: Bergen

  • Guro Hind

    Rolle: Praksisfagfelle

    Tittel: adjunkt/sosiallærer
    Epost: guro.hind@tromso.kommune.no
    Tilhørighet: Tromsø kommune
    Sted: Tromsø

  • Hege Kornør

    Rolle: Forfatter

    Tittel: Avdelingsdirektør
    Epost: hege.kornor@fhi.no
    Tilhørighet: FHI
    Sted: Oslo

  • Helene Eng

    Rolle: Redaksjonssjef/Forfatter

    Tittel: Universitetslektor
    Epost: helene.eng@uit.no
    Tlf: 77645879
    Tilhørighet: RKBU Nord - UiT
    Sted: Tromsø

  • Henriette K. Strøm

    Rolle: Forfatter/Fagfelle

    Tittel: Førsteamanuensis
    Epost: henriette.kyrrestad@uit.no
    Tlf: 776 23305
    Tilhørighet: RKBU Nord - UiT
    Sted: Tromsø

  • Jannike Kaasbøll

    Rolle: Forfatter/Fagfelle

    Tittel: Førsteamanuensis
    Epost: jannike.kaasboll@ntnu.no
    Tlf: 95191984
    Tilhørighet: RKBU Midt-Norge - NTNU
    Sted: Trondheim

  • Jon Fauskanger Bjåstad

    Rolle: Forfatter/Fagfelle

    Tittel: Forskningssjef/Psykologspesialist
    Epost: bjaastad@gmail.com
    Tilhørighet: Klinikk psykisk helsevern for barn, unge og rusavhengige, Helse Stavanger
    Sted: Stavanger

  • Joshua Patras

    Rolle: Forfatter/Fagfelle

    Tittel: Førsteamanuensis
    Epost: joshua.patras@uit.no
    Tlf: 776 46265
    Tilhørighet: RKBU Nord - UiT
    Sted: Tromsø

  • Karen J. Skaale Havnen

    Rolle: Forfatter/Fagfelle

    Tittel: Forsker
    Epost: khav@norceresearch.no
    Tlf: 56 10 72 39
    Tilhørighet: RKBU Vest - Norce
    Sted: Bergen

  • Ketil Lenert Hansen

    Rolle: Forfatter/Fagfelle

    Tittel: Professor
    Epost: ketil.lenert.hansen@uit.no
    Tlf: 77623273/90791116
    Tilhørighet: RKBU Nord
    Sted: Tromsø

  • Kirsten Buck Rustad

    Rolle: Forfatter

    Tittel: Stipendiat
    Epost: kirsten.b.rustad@uit.no
    Tlf: 77645876
    Tilhørighet: RKBU Nord - UiT
    Sted: Tromsø

  • Kjell Morten Stormark

    Rolle: Forfatter/Fagfelle

    Tittel: Forsker
    Epost: kjst@norceresearch.no
    Tlf: 56 10 72 83
    Tilhørighet: RKBU Vest - Norce
    Sted: Bergen

  • Kristin Martinsen

    Rolle: Forfatter/Fagfelle

    Tittel: Forsker
    Epost: kristin.martinsen@r-bup.no
    Tlf: 995 86 031
    Tilhørighet: RBUP Øst og Sør
    Sted: Oslo

  • Kurt Henrik Dalmo

    Rolle: Redaksjonsmedarbeider

    Tittel: Rådgiver
    Epost: kurt.h.dalmo@uit.no
    Tlf: 77660306
    Tilhørighet: RKBU Nord - UiT
    Sted: Tromsø

  • Kyrre Breivik

    Rolle: Assisterende redaktør/Forfatter/Fagfelle

    Tittel: Forsker
    Epost: kybr@norceresearch.no
    Tlf: 56 10 72 18
    Tilhørighet: RKBU Vest - Norce
    Sted: Bergen

  • Lene-Mari Potulski Rasmussen

    Rolle: Forfatter/Fagfelle

    Tittel: Førsteamanuensis
    Epost: lene-mari.p.rasmussen@uit.no
    Tlf: 77623270
    Tilhørighet: RKBU Nord - UiT
    Sted: Tromsø

  • Lisbeth Karlsen

    Rolle: Praksisfagfelle

    Tittel: Helsesykepleier
    Epost: lisbeth.karlsen@harstad.kommune.no
    Tlf: 48098103
    Tilhørighet: Harstad kommune
    Sted: Harstad

  • Mari-Anne Sørlie

    Rolle: Forfatter/Fagfelle

    Tittel: Forsker
    Epost: m.a.sorlie@nubu.no
    Tlf: 48 84 23 16
    Tilhørighet: NUBU - Norce
    Sted: Oslo

  • Marianne Halvorsen

    Rolle: Forfatter/Fagfelle

    Tittel: Psykologspesialist, PhD
    Epost: marianne. halvorsen@unn.no
    Tilhørighet: UNN
    Sted: Tromsø

  • Marit Stensen

    Rolle: Praksisfagfelle

    Tittel: Rådgiver
    Epost: marit.stensen@tromso.kommune.no
    Tlf: 90667996
    Tilhørighet: Tromsø kommune
    Sted: Tromsø

  • Marte Rye

    Rolle: Assisterende redaktør/Forfatter/Fagfelle

    Tittel: Førsteamanuensis
    Epost: marte.rye@uit.no
    Tlf: 77625187
    Tilhørighet: RKBU Nord - UiT
    Sted: Tromsø

  • May Britt Drugli

    Rolle: Forfatter

    Tittel: Professor
    Epost: may.b.drugli@ntnu.no
    Tlf: 73551506 /41645838
    Tilhørighet: RKBU Midt-Norge - NTNU
    Sted: Trondheim

  • Merete Buvik

    Rolle: Praksisfagfelle

    Tittel: Klinisk barnevernspedagog
    Epost: Merete.Buvik@tromso.kommune.no
    Tilhørighet: Tromsø kommune
    Sted: Tromsø

  • Merete Nypan

    Rolle: Praksisfagfelle

    Tittel: Avdelingsleder og Helsesykepleier
    Epost: merete.nypan@tromso.kommune.no
    Tlf: 48997631
    Tilhørighet: Tromsø kommune
    Sted: Tromsø

  • Merete Aasheim

    Rolle: Forfatter/Fagfelle

    Tittel: Førsteamanuensis
    Epost: merete.aasheim@uit.no
    Tlf: 77645884
    Tilhørighet: RKBU Nord - UiT
    Sted: Tromsø

  • Monica Martinussen

    Rolle: Redaksjonsmedlem/Forfatter/Fagfelle

    Tittel: Professor
    Epost: Monica Martinussen
    Tlf: 776 45881
    Tilhørighet: RKBU Nord - UiT
    Sted: Tromsø

  • Per Håkan Brøndbo

    Rolle: Forfatter/Fagfelle

    Tittel: Instituttleder
    Epost: per.h.brondbo@uit.no
    Tlf: 77645874
    Tilhørighet: RKBU Nord - UiT
    Sted: Tromsø

  • Ragnhild Bjørknes

    Rolle: Forfatter/Fagfelle

    Tittel: Professor
    Epost: Ragnhild.Bjorknes@uib.no
    Tlf: 55 58 32 28
    Tilhørighet: HEMIL-senteret - UiB
    Sted: Bergen

  • Randi Elisabeth Olsen

    Rolle: Praksisfagfelle

    Tittel: Helsesykepleier
    Epost: randi.elisabeth.olsen@tromso.kommune.no
    Tlf: 41446738
    Tilhørighet: Tromsø kommune
    Sted: Tromsø

  • Rannveig Grøm Sæle

    Rolle: Forfatter/Fagfelle

    Tittel: Førsteamanuensis
    Epost: rannveig.sale@uit.no
    Tlf: 77644852/95846738
    Tilhørighet: Institutt for Psykologi, UiT
    Sted: Tromsø

  • Reidar Jakobsen

    Rolle: Fagfelle

    Tittel: Førsteamanuensis
    Epost: Reidar.jakobsen@uit.no
    Tlf: 951 77 926
    Tilhørighet: RKBU Nord - UiT
    Sted: Tromsø

  • Roman Koposov

    Rolle: Forfatter/Fagfelle

    Tittel: Professor
    Epost: roman.koposov@uit.no
    Tlf: 776 45880
    Tilhørighet: RKBU Nord - UiT
    Sted: Tromsø

  • Sabine Kaiser

    Rolle: Forfatter/Fagfelle

    Tittel: Postdoktor
    Epost: sabine.kaiser@uit.no
    Tlf: 77645850
    Tilhørighet: RKBU Nord
    Sted: Tromsø

  • Sigrun Karin Ertesvåg

    Rolle: Forfatter/Fagfelle

    Tittel: Professor
    Epost: sigrun.ertesvag@uis.no
    Tlf: 5183 2931
    Tilhørighet: Læringsmiljøsenteret - UiS
    Sted: Stavanger

  • Silje Hukkelberg

    Rolle: Forfatter og fagfelle

    Tittel: Forsker
    Epost: s.s.hukkelberg@nubu.no
    Tlf: 48 84 23 07
    Tilhørighet: NUBU - Norce
    Sted: Oslo

  • Simon-Peter Neumer

    Rolle: Forfatter/fagfelle

    Tittel: Forsker
    Epost: simon-peter.neumer@r-bup.no
    Tlf: 95820508
    Tilhørighet: RBUP Øst og Sør
    Sted: Oslo

  • Siv Skotheim

    Rolle: Forfatter/Fagfelle

    Epost: siv.skotheim@bufetat.no
    Tilhørighet: Bufetat

  • Solveig Holen

    Rolle: Forfatter/Fagfelle

    Tittel: Forsker
    Epost: solveig.holen@r-bup.no
    Tlf: 930 17 776
    Tilhørighet: RBUP Øst og Sør
    Sted: Oslo

  • Stein Erik Ulvund

    Rolle: Forfatter/fagfelle

    Tittel: professor
    Epost: s.e.ulvund@iped.uio.no
    Tlf: 22854252
    Tilhørighet: UiO
    Sted: Oslo

  • Sturla Fossum

    Rolle: Forfatter/Fagfelle

    Tittel: Førsteamanuensis
    Epost: sturla.fossum@uit.no
    Tlf: 776 45861
    Tilhørighet: RKBU Nord - UiT
    Sted: Tromsø

  • Svein Arild Vis

    Rolle: Forfatter/Fagfelle

    Tittel: Førsteamanuensis
    Epost: svein.arild.vis@uit.no
    Tlf: 776 23275
    Tilhørighet: RKBU Nord - UiT
    Sted: Tromsø

  • Torbjørn Torsheim

    Rolle: Forfatter/Fagfelle

    Tittel: Professor
    Epost: Torbjoern.Torsheim@uib.no
    Tlf: 55 58 33 01
    Tilhørighet: Det psykologiske fakultet, UiB
    Sted: Bergen

  • Trude Havik

    Rolle: Forfatter/Fagfelle

    Tittel: Førsteamanuensis
    Epost: trude.havik@uis.no
    Tlf: 51832919
    Tilhørighet: Læringsmiljøsenteret - UiS
    Sted: Stavanger

  • Willy-Tore Mørch

    Rolle: Forfatter/Fagfelle

    Tittel: Professor
    Epost: wmo000@uit.no
    Tlf: 90586722
    Tilhørighet: RKBU Nord - UiT
    Sted: Tromsø

  • Øivin Christiansen

    Rolle: Forfatter

    Tittel: Forsker
    Epost: oich@norceresearch.no
    Tlf: 56 10 72 21
    Tilhørighet: RKBU Vest - Norce
    Sted: Bergen

  • Åse Sagatun

    Rolle: Forfatter/Fagfelle

    Tittel: Forsker
    Epost: aase.sagatun@r-bup.no
    Tlf: 916 16 646
    Tilhørighet: RBUP Øst og Sør
    Sted: Oslo