• Alle
  • Fagfeller
  • Redaksjon
  • Ungsinnforfattere
  • Bente Storm Haugland

    Rolle: Forfatter/fagfelle

    Tittel: Forsker
    Epost: Bente.Haugland@uni.no
    Tlf: 55588678
    Tilhørighet: RKBU Vest - Uni Research AS
    Sted: Bergen

  • Bente Ødegård

    Rolle: Praksisfagfelle

    Tittel: Psykologspesialist
    Epost: Bente.Odegard@tromso.kommune.no
    Tlf: 48891339
    Tilhørighet: Tromsø kommune
    Sted: Tromsø

  • Bjørn Helge Handegård

    Rolle: Forfatter/Fagfelle

    Tittel: Førstelektor
    Epost: bjorn.helge.handegaard@uit.no
    Tlf: 776 45851
    Tilhørighet: RKBU Nord - UiT
    Sted: Tromsø

  • Børge Mathiassen

    Rolle: Forfatter/Fagfelle

    Tittel: Avdelingsleder
    Epost: borge.idar.mathiassen@unn.no
    Tilhørighet: Barne- og ungdomspsykiatrisk avdeling ved UNN
    Sted: Tromsø

  • Camilla Lauritzen

    Rolle: Forfatter/Fagfelle

    Tittel: Førsteamanuensis
    Epost: camilla.lauritzen@uit.no
    Tlf: 776 45871
    Tilhørighet: RKBU Nord - UiT
    Sted: Tromsø

  • Charlotte Reedtz

    Rolle: Assisterende redaktør/Forfatter

    Tittel: Førsteamanuensis
    Epost: charlotte.reedtz@uit.no
    Tlf: 776 45866
    Tilhørighet: RKBU Nord - UiT
    Sted: Tromsø

  • Christopher Bratt

    Rolle: Forfatter

    Epost: christopher.bratt@gmail.com
    Tlf: 46653396
    Tilhørighet: Statistisk analyse
    Sted: Oslo

  • Elisabeth Wulff Hansen

    Rolle: Praksisfagfelle

    Tittel: Leder av Barne- og ungdomstjenesten
    Epost: elisabeth.wulff.hansen@vefsn.kommune.no
    Tlf: 75 10 14 16
    Tilhørighet: Vefsn kommune
    Sted: Vefsn

  • Filip Drozd

    Rolle: Forfatter/Fagfelle

    Tittel: Forsker
    Epost: filip.drozd@r-bup.no
    Tlf: 975 16 188
    Tilhørighet: RBUP Øst og Sør
    Sted: Oslo

  • Gro Janne H. Wergeland

    Rolle: Forfatter/Fagfelle

    Tittel: Forsker
    Epost: gjwergeland@gmail.com
    Tlf: 48176828
    Tilhørighet: RKBU Vest - Uni Research AS og Haukeland Universitetssykehus.
    Sted: Bergen

  • Hege Kornør

    Rolle: Forfatter

    Tittel: Forsker
    Epost: hege.kornor@r-bup.no
    Tlf: 22586166/41225577
    Tilhørighet: RBUP Øst og Sør
    Sted: Oslo

  • Helene Eng

    Rolle: Redaksjonssjef/Forfatter

    Tittel: Universitetslektor
    Epost: helene.eng@uit.no
    Tlf: 77645879
    Tilhørighet: RKBU Nord - UiT
    Sted: Tromsø

  • Henriette K. Strøm

    Rolle: Forfatter/Fagfelle

    Tittel: Førsteamanuensis
    Epost: henriette.kyrrestad@uit.no
    Tlf: 776 23305
    Tilhørighet: RKBU Nord - UiT
    Sted: Tromsø

  • Henrik Natvig

    Rolle: Forfatter

    Tittel: Førsteamanuensis
    Epost: henrik.natvig@psykologi.uio.no
    Tlf: 22845177
    Tilhørighet: Psykologisk institutt - UiO
    Sted: Oslo

  • John Kjøbli

    Rolle: Forfatter

    Tittel: Seksjonsleder
    Epost: john.kjobli@r-bup.no
    Tlf: 93660252
    Tilhørighet: RBUP Øst og Sør
    Sted: Oslo

  • Jon Fauskanger Bjåstad

    Rolle: Forfatter/Fagfelle

    Tittel: Forsker
    Epost: Jon.Bjastad@uni.no
    Tilhørighet: RKBU Vest - Uni Research AS
    Sted: Bergen

  • Joshua Patras

    Rolle: Forfatter/Fagfelle

    Tittel: Førsteamanuensis
    Epost: joshua.patras@uit.no
    Tlf: 776 46265
    Tilhørighet: RKBU Nord - UiT
    Sted: Tromsø

  • Karen J. Skaale Havnen

    Rolle: Forfatter/Fagfelle

    Tittel: Forsker
    Epost: Karen.Havnen@uni.no
    Tlf: 55583212
    Tilhørighet: RKBU Vest - Uni Research AS
    Sted: Bergen

  • Karine Jakobsen

    Rolle: Redaksjonsmedarbeider

    Tittel: Førstekonsulent
    Epost: karine.jakobsen@uit.no
    Tlf: 776 46396
    Tilhørighet: RKBU Nord - UiT
    Sted: Tromsø

  • Ketil Lenert Hansen

    Rolle: Forfatter/Fagfelle

    Tittel: Førsteamanuensis
    Epost: ketil.lenert.hansen@uit.no
    Tlf: 77623273/90791116
    Tilhørighet: RKBU Nord
    Sted: Tromsø

  • Kjell Morten Stormark

    Rolle: Forfatter/Fagfelle

    Tittel: Professor
    Epost: Kjell.Stormark@uni.no
    Tlf: 55588671
    Tilhørighet: RKBU Vest - Uni Research AS
    Sted: Bergen

  • Kyrre Breivik

    Rolle: Forfatter/Fagfelle

    Tittel: Forsker
    Epost: Kyrre.Breivik@uni.no
    Tlf: 55588421
    Tilhørighet: RKBU Vest - Uni Research
    Sted: Bergen

  • Lene-Mari Potulski Rasmussen

    Rolle: Forfatter

    Tittel: Stipendiat
    Epost: lene-mari.p.rasmussen@uit.no
    Tlf: 77623270
    Tilhørighet: RKBU Nord - UiT
    Sted: Tromsø

  • Lisbeth Karlsen

    Rolle: Praksisfagfelle

    Tittel: Fagkoordinator skolehelsetjenesten
    Epost: lisbeth.karlsen@tromso.kommune.no
    Tlf: 48098103
    Tilhørighet: Tromsø kommune
    Sted: Tromsø

  • Mari-Anne Sørlie

    Rolle: Forfatter/Fagfelle

    Tittel: Forsker
    Epost: m.a.sorlie@nubu.no
    Tlf: 48 84 23 16
    Tilhørighet: NUBU
    Sted: Oslo

  • Marit Hafting

    Rolle: Forfatter

    Tittel: Forsker
    Epost: Marit.Hafting@uni.no
    Tlf: 55588678
    Tilhørighet: RKBU Vest - Uni Research AS
    Sted: Bergen

  • May Britt Drugli

    Rolle: Forfatter

    Tittel: Professor
    Epost: may.b.drugli@ntnu.no
    Tlf: 73551506 /41645838
    Tilhørighet: RKBU Midt-Norge - NTNU
    Sted: Trondheim

  • Merete Saus

    Rolle: Forfatter

    Tittel: Førsteamanuensis
    Epost: mes028@post.uit.no
    Tlf: 776 23274
    Tilhørighet: RKBU Nord - UiT
    Sted: Tromsø

  • Mona Elin Solberg

    Rolle: Forfatter/Fagfelle

    Tittel: Forsker
    Epost: Mona.Solberg@uni.no
    Tlf: 55588651
    Tilhørighet: RKBU Vest - Uni Research
    Sted: Bergen

  • Monica Martinussen

    Rolle: Redaktør/Forfatter

    Tittel: Professor
    Epost: Monica Martinussen
    Tlf: 776 45881
    Tilhørighet: RKBU Nord - UiT
    Sted: Tromsø

  • Ragnhild Bjørknes

    Rolle: Forfatter/Fagfelle

    Tittel: Førsteamanuensis
    Epost: Ragnhild.Bjorknes@uib.no
    Tlf: 55 58 32 28
    Tilhørighet: HEMIL-senteret - UiB
    Sted: Bergen

  • Rannveig Grøm Sæle

    Rolle: Forfatter/Fagfelle

    Tittel: Førsteamanuensis
    Epost: rannveig.sale@uit.no
    Tlf: 77644852/95846738
    Tilhørighet: Institutt for Psykologi, UiT
    Sted: Tromsø

  • Roman Koposov

    Rolle: Forfatter/Fagfelle

    Tittel: Førsteamanuensis
    Epost: roman.koposov@uit.no
    Tlf: 776 45880
    Tilhørighet: RKBU Nord - UiT
    Sted: Tromsø

  • Sigrun Karin Ertesvåg

    Rolle: Forfatter/Fagfelle

    Tittel: Professor
    Epost: sigrun.ertesvag@uis.no
    Tlf: 5183 2931
    Tilhørighet: Læringsmiljøsenteret - UiS
    Sted: Stavanger

  • Silje Hukkelberg

    Rolle: Forfatter og fagfelle

    Tittel: Forsker
    Epost: s.s.hukkelberg@nubu.no
    Tlf: 48 84 23 07
    Tilhørighet: Nasjonalt utviklingssenter for barn og unge (NUBU)
    Sted: Oslo

  • Simon-Peter Neumer

    Rolle: Forfatter/fagfelle

    Tittel: Forsker
    Epost: simon-peter.neumer@r-bup.no
    Tlf: 95820508 / 22586000
    Tilhørighet: RBUP Øst og Sør
    Sted: Oslo

  • Solveig Holen

    Rolle: Forfatter/Fagfelle

    Tittel: Forsker
    Epost: solveig.holen@r-bup.no
    Tlf: 22586071
    Tilhørighet: RBUP Øst og Sør
    Sted: Oslo

  • Stine Lehmann

    Rolle: Forfatter

    Tittel: Forsker
    Epost: Stine.Lehmann@psykp.uib.no
    Tlf: 55588332
    Tilhørighet: RKBU Vest - Uni Research AS
    Sted: Bergen

  • Sturla Fossum

    Rolle: Forfatter

    Tittel: Førsteamanuensis
    Epost: sturla.fossum@uit.no
    Tlf: 776 45861
    Tilhørighet: RKBU Nord - UiT
    Sted: Tromsø

  • Svein Arild Vis

    Rolle: Forfatter/Fagfelle

    Tittel: Førsteamanuensis
    Epost: svein.arild.vis@uit.no
    Tlf: 776 23275
    Tilhørighet: RKBU Nord - UiT
    Sted: Tromsø

  • Torbjørn Torsheim

    Rolle: Forfatter/Fagfelle

    Tittel: Professor
    Epost: Torbjoern.Torsheim@uib.no
    Tlf: 55 58 33 01
    Tilhørighet: Det psykologiske fakultet, UiB
    Sted: Bergen

  • Tormod Rimehaug

    Rolle: Forfatter

    Tittel: Førsteamanuensis
    Epost: tormod.rimehaug@ntnu.no
    Tlf: 73551524 /91681397
    Tilhørighet: RKBU Midt-Norge - NTNU
    Sted: Trondheim

  • Trude Havik

    Rolle: Forfatter/Fagfelle

    Tittel: Postdoktor
    Epost: trude.havik@uis.no
    Tlf: 51832919
    Tilhørighet: Læringsmiljøsenteret - UiS
    Sted: Stavanger

  • Willy-Tore Mørch

    Rolle: Forfatter/Fagfelle

    Tittel: Professor
    Epost: willy-tore.morch@uit.no
    Tlf: 90586722
    Tilhørighet: RKBU Nord - UiT
    Sted: Tromsø

  • Øivin Christiansen

    Rolle: Forfatter

    Tittel: Forsker
    Epost: Oivin.Christiansen@uni.no
    Tlf: 55583229
    Tilhørighet: RKBU Vest - Uni Research AS
    Sted: Bergen

  • Øyvind Kvello

    Rolle: Forfatter

    Tittel: Professor
    Epost: oyvind.kvello@ntnu.no
    Tlf: 93035464 /73412509
    Tilhørighet: Institutt for pedagogikk og livslang læring, NTNU
    Sted: Trondheim

  • Åse Sagatun

    Rolle: Forfatter/Fagfelle

    Tittel: Forsker
    Epost: aase.sagatun@r-bup.no
    Tlf: 916 16 646
    Tilhørighet: RBUP Øst og Sør
    Sted: Oslo